بهینه سازی و بهبود سئو دیتالایف

2
2929
 • 72
بهینه سازی و بهبود سئو سایت دیتالایف
بهینه سازی و بهبود سئو دیتالایف مهمترین کاری است که بعد از راه اندازی یک سایت طراحی شده با دیتالایف باید انجام شود. این امر شامل بهینه سازی های فنی در بخش قالب و سیستم مدیریت محتوا با هدف لود سریع تر سایت و بهبود سئو دیتالایف برای امکان خزش بهتر روبات موتورهای جستجو، مخصوصا" گوگل انجام می‌پذیرد و به کسب رتبه های بهتر کمک شایانی می‌کند.
در واقع سئو سایت شامل سه بخش مهم بهینه سازی، مطلب و بک لینک است و بهینه سازی پله اول و مرحله زیر بنایی سئو بوده و بدون انجام آن هرگونه اقدام دیگر بی فایده است.

لزوم بهینه سازی دیتالایف 

اصولا بهینه سازی و بهبود سئو ارتباطی با نوع سیستم مدیریت محتوا نداشته و برخلاف تصور اشتباهی که بوجود آمده ( خصوصا" افسانه سئو بهتر وردپرس! ) هیچ سیستمی بصورت پیش فرض بهینه یا دارای سئو بهتر نیست و در تمام سایتهای اینترنتی راه اندازی شده با cms های مختلف و حتی سایتهای طراحی شده با برنامه نویسی اختصاصی نیز بهینه سازی یک مرحله ضروری است.


بهینه سازی و بهبود سئو دیتالایف 

بهینه سازی سایت طراحی شده با دیتالایف از انتخاب دامین و هاست مناسب و فعال کردن ssl شروع و مواردی از قبیل بهینه سازی های فنی در سمت هاست و کنترل و بهبود سرعت لود سایت و اعمال بهترین تنظیمات در پنل دیتالایف و بازنگری و بهبود ساختار قالب و استفاده از تگهای H و اضافه کردن کدهای اسکیما و ... را شامل می‌گردد.

بهینه سازی و بهبود سئو سایت دیتالایف امری فنی بوده و نیازمند تسلط به ساختار دیتالایف و قالب دیتالایف ضمن آشنایی به اصول سئو بوده و امری نسبتا" پیچیده و تخصصی است.

بنابراین پارس دیتالایف با تجربه انجام پروژه بهینه سازی و بهبود سئو سایتهای مطرح متعددی که منجر به نتایج چشمگیری گردیده آمادگی دارد این خدمت را با کیفیت بالا و هزینه بسیار مناسب تقبل کند.

تعرفه و زمان انجام این خدمت 

تعرفه: انجام خدمت مذکور توسط پارس دیتالایف فعلا با هزینه ۵۰۰ هزار تومان انجام می‌شود.
زمان: بطور میانگین 7 روز کارینظر، پاسخ یا سوال خود را ارسال کنید
برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود

نظرات

 1. User Avatar
  عضو سایت
  • hossein09
  • ( 05 شهریور 1398 )
  • 6
  دوستان حتما پیشنهاد میشه
  بنده سعادت داشتم این همکاری رو برای بهینه سازی و بهبود سئو و خیلی راضی بودم rose_mini love

 2. User Avatar
  عضو سایت
  • patron
  • ( 25 مرداد 1398 )
  • 6
  بسیار عالی و عالی و عالی

پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.