پارس دیتالایف | قالب دیتالایف | دیتالایف

» » » پیاده سازی Structured Data برای دیتالایف

پیاده سازی Structured Data برای دیتالایف

parsdle
تاریخ : 03.03.96 2017-05-24 10:05:10
نویسنده :
نظرات : 0
بازدیدها : 576
  • 33
پیاده سازی Structured Data برای دیتالایف

Structured Data برای دیتالایف

 
در واقع هدف اصلی استفاده از structured data مشخص ساختن ساختار سایت به موتورهای جستجو به زبانیست که متوجه آن شوند. بخصوص در مورد گوگل، مرغ مگس خوار الگوریتمی است که بر اساس آن گوگل می‌تواند اطلاعات را از درون سایت ها استخراج کند؛ حال اگر اطلاعات یک صفحه بصورت ساختار یافته قرار گرفته باشد مرغ مگس خوار راحت تر می‌تواند اطلاعات را درک و استخراج کند که در نهایت به سئو سایت کمک شایانی خواهد کرد.
 
1 ـ این مورد چه اهمیتی دارد؟
هر چند Matt Cutts از گوگل، قبلا اعلام کرده بود که نشانه گذاری به وسیله Schema.org لزوما به معنای رنک بهتر برای سایت شما نیست، اما باید در نظر داشت که هدف اصلی از این نشانه گذاری نه رنک بالاتر، بلکه رنک صحیح و با معناست. این عمل می تواند موجب بهبود در CTR شود، بعلاوه شانس شما در نمایش یافتن در نتایج جستجوهای شخصی سازی شده بیشتر خواهد شد!
 
2 ـ آیا سایت من هم به آن نیاز دارد؟
نکته ای در این مورد وجود دارد، به دلایل حرفه‌ای برخی از موارد را هیچگاه متخصصین وب به شما نخواهند گفت! این مدیر یک وب سایت است که همواره باید در جستجوی موارد مفید برای ارتقاء سایت خود باشد.
در واقع نقطه تمایز وب سایتهای دارای رتبه بالا با سایتهایی که در رده های پایین آنلاین هستند و بزودی از دور خارج میشوند در همینجاست که مدیران سایتهای قدرتمند می‌دانند تا جایی که امکان دارد هر موردی که گوگل عزیز! به آن توجه نشان می‌دهد را باید فراهم کنند و هزینه های مربوط به آن هم برایشان کاملا حل شده و طبیعی است.
بنابراین اگر شما هم سایتی دارید که برایتان مهم است و برایش زحمت می‌کشید، ما به شما میگوئیم که بله یکی از مواردی که مدتیست مورد توجه گوگل بوده و امتیازی برای سئو سایت بشمار میرود این مورد است.
 
لازم به ذکر است که پیاده سازی صحیح و بدون خطای Structured Data برای دیتالایف کار نسبتا پیچیده ای است که سطح آشنایی بالایی با برنامه نویسی مرتبط را نیاز دارد.
 
پارس دیتالایف آمادگی دارد سه نوع رایج نشانه گذاری article و Organization و AggregateRating را به تعرفه زیر در سایت دیتالایفی شما پیاده سازی نماید :
 
1 ـ عمومی و مورد توصیه :
نشانه گذاری article برای مطالب
هزینه : 50 هزار تومان
 
2 ـ برای شرکتها و برندهای تجاری  :
نشانه گذاری Organization برای سایت
هزینه : 30 هزار تومان
 
3 ـ برای سایتهای نرم افزار، اپلیکیشن و سایتهای رقابتی مشابه :
نشانه گذاری AggregateRating ( امتیاز ستاره ای گوگل ) ـ پس از اجرای آن عددی مابین 1 تا 5 را می‌توانید در فیلد مخصوص هر مطلب درج کنید، پس از اجرا در سایت در ادامه مطلب هم بصورت پنج ستاره خاموش یا روشن اضافه می‌شود.
هزینه : 100 هزار تومان
 
تصویر خروجی نوع سوم در ادامه مطلب

AggregateRating For Dle


توضیحات :
1 ـ انعکاس هر نوع تغییر سایت در گوگل زمانبر بوده و ممکن است بین چند روز تا چندماه! طول بکشد، ملاک ما برای تحویل، ابزار تست گوگل پس از انجام کار بوده و بصورت تست و بدون خطا تحویل خواهد شد.
2 ـ مدت زمان انجام و تحویل کار بین یک تا سه روز کاری متغیر و بر اساس نوع نشانه گذاری و مشغله کاری تعیین خواهد شد.
 
نحوه سفارش :
لطفا از طریق صفحه  تماس با ما  ،  تلگرام  یا پیامک ( 09033334550 ) هماهنگی و قبل از تایید تقبل کار، از پرداخت هرگونه وجه خودداری فرمائید.
 
 


نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما :*
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود