اعتبار و اعتماد مولفه های مهم الگوریتم جدید گوگل

0
1918
  • 58
الگوریتم جدید گوگل 2019
اخیرا گوگل تغییراتی در الگوریتم جدید خود برای رتبه بندی سایت ها اعمال نموده که نشانه هایی از آن با پدیدار شدن بخش شناسایی لوگو در سرچ کنسول و نمایش آیکون در نتایج جستجوی گوگل و تغییر در رتبه سایت های اینترنتی نمایان شده است.
الگوریتم جدید گوگل 2019نکات مهمی که تاکنون در این خصوص به دست آمده این است که گوگل هماکنون بیش از هر زمانی به مولفه های اعتبار و اعتماد در سایت های اینترنتی توجه دارد و از این پس سایت هایی به رتبه های بالا دست خواهند یافت که دارای برندینگ و اعتبار مناسب و بیش از سایرین حائز این مولفه ها باشند.

در واقع بنظر می‌رسد سایت هایی بیشتر مورد توجه خواهد بود که:
ـ متعلق به یک برند مشهور باشد.
ـ از وب سایت قابل تشخیص باشد که برندی معتبر، قابل اعتماد و متخصص است.
ـ تولید کننده محتوا در سایت فردی معتبر، قابل اعتماد و متخصص باشد.

توصیه های ما:
1 ـ با استفاده از قالبی مناسب و ترجیحا" اختصاصی یا حداقل سفارشی ظاهری موقر و قابل اعتماد و حرفه ای برای سایت خود ایجاد کنید ( از شلوغ کاری و رنگی رنگی های متداول سایت های ایرانی خودداری کنید، مگر اینکه سایتی در حوزه کودک و نوجوان و طنز و سرگرمی و ... داشته باشید )
2 ـ بهینه سازی سایت را جدی بگیرید و با با رعایت اصول اولیه و ضروری بهینه سازی و بهبود سئو سایتآماده پذیرایی مناسب از گوگل در سایت و کسب رتبه بالاتر باشید.
3 ـ لوگوی مناسب و منحصر به فرد حرفه ای و favicon متحد الشکل بر اساس لوگو برای سایت خود داشته باشید و لوگو سایت را با نشانه گذاری اسکیما ( Schema ) مشخص کنید تا گوگل آن را به راحتی تشخیص دهد.
4 ـ سایت باید حتما" دارای صفحات "درباره ما" با اطلاعات مناسب و "تماس با ما" با راهکارهای ارتباطی مفید و موثر باشد و داشتن صفحات پرسش های متداول و راهنمای سایت هم بسیار مفید خواهد بود.
5 ـ تخصصی، برندی و متمرکز کار کنید و مطالب حرفه ای و تخصصی کامل در موضوع فعالیت سایت خود آماده و منتشر کنید و از درج مطالب ناقص و کپی و پست هایی که اطلاعات کم ارزش اصطلاحا" سایت پر کن دارند احتراز کنید؛ دقت کنید که این مورد به معنی مطالب طولانی تر نیست بلکه باید به نیاز کاربر توجه و بنوعی پرسشی که وی برای یافتن پاسخ آن به سایت شما مراجعه کرده را پاسخ دهید.
6 ـ نویسنده مطلب را با نشانه گذاری اسکیما ( Schema ) در مطالب اضافه کنید تا گوگل براحتی آن را تشخیص دهد.

پیشنهاد:
پارس دیتالایف بعنوان یک مرجع تخصصی و بر اساس تجربه موفق همکاری با برخی از معتبرترین سایتهای دیتالایفی ایران آماده ارائه خدمات در خصوص اعمال توصیه های فوق در وب سایت شما می‌باشد.

نظر، پاسخ یا سوال خود را ارسال کنید
برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.